Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
29 та 30 травня 2018 року Одеським регіональним відділенням Національної школи суддів України з ініціативи керівництва Приморського районного суду м. Одеси у приміщенні суду були організовані навчальні семінари для працівників апарату суду.
У перший день темою семінару було «Українське ділове мовлення». Навчальний семінар відкривав Левенець В.П., директор Одеського регіонального відділення Національної школи суддів України, суддя у відставці та Заслужений юрист України, який наголосив на тому, що діяльність працівників суду вимагає не тільки професійної компетентності, а й практичних навичок усного і писемного спілкування, широкої мовленнєвої практики, уміння правильно оформлювати документи.
Своє навчання Кісельова А.А., кандидат філологічних наук, доцент кафедри прикладної лінгвістики Національного університету «Одеська юридична академія» розпочала з дуже важливої теми, а саме з етикету ділової мови.
У ході семінару працівники апарату суду зосередили увагу на вивченні складних випадків правопису слів, удосконалили свої знання орфографії та практичні навички укладання й оформлення найбільш уживаних документів.
Тема другого дня була такою - «Конфлікти у професійній діяльності та повсякденному житті».
За традицією вітальне слово взяв Левенець В.П., який представив до уваги слухачів семінару викладачів: Журавльову М.О., старшого судового експерта Одеського НДІ судових експертиз, практичного психолога, кандидата психологічних наук та Гаврилюк Р.І., магістра психології, тренера, когнітивно-поведінкового психотерапевта.
У ході семінару працівники апарату суду дізнались про природу конфлікту, про переваги та недоліки уникання їх, та способи вирішення міжособистісних суперечок. Робота в парах та малих групах дала змогу відпрацювати набутті знання та навички та вдосконалити особистісні вміння запобігати чи вирішувати конфлікти.
Обидві теми є дуже цікавими та корисними для працівників Приморського районного суду міста Одеси, адже українська мова – є державною мовою, та дуже важливо, щоб кожний співробітник мав змогу правильно володіти діловими тонкощами мови. Також, невід’ємним є те, що кожного дня ми зустрічаємось з конфліктними ситуаціями, як в особистісному житті, так і під час нашої праці. Тому вміння опановувати конфлікти, запобігати їх, чи вирішувати на користь усім – є важливою навичкою для кожної людини